ACER Promise - slib spolehlivosti

 
 
Zakoupení profesionálního produktu Acer do 31. prosince 2019 a jeho registrace do 30 dnů vám umožní požadovat navrácení 100 % částky bez DPH, kterou jste za něj zaplatili, pokud se produkt během prvního roku porouchá a je v rámci záruky opraven či vyměněn. Profesionální produkty společnosti Acer jsou vybaveny systémem Windows 10 Pro, aby poskytly firemním uživatelům vše, co potřebují ke zvýšení své produktivity.

Program je platný pouze pro subjekty s IČO (právnické nebo fyzické osoby), jež si zakoupí produkt Acer pro účely obchodu, podnikání nebo pro vykonávání povolání, tzn. neplatí pro běžné spotřebitele.

Nenechte si ujít cennou příležitost k ochraně svých investic zakoupením profesionálního produktu od společnosti Acer. Zaregistrujte své zařízení a budete zařazeni do programu Acer Acer Reliability Promise.

 

Jak to funguje

Nárok na vrácení celé kupní ceny kvalifikovaného produktu Acer máte v případě, že se u něj objeví do roka od koupě technická závada. Pro registraci do programu Acer Reliability Promise postupujte podle následujících jednoduchých kroků.

Nakupte Acer produkt

Zakupte produkt společnosti Acer, který splňuje podmínky této nabídky. Chcete-li zobrazit seznam kvalifikovaných produktů, klikněte zde.

Zaregistrujte svůj nákup

Pro registraci zakoupeného produktu navštivte webové stránky, klikněte na „Registrace“ a do 30 dnů od koupě zadejte požadované informace. Den nákupu uvedený na vaší faktuře nebo účtence se počítá jako první den koupě.

Zadejte svoji žádost

Pokud by se v době do 1 roku od koupě u vašeho zařízení projevila technická závada, stačí zavolat na naše speciální číslo Česká republika +420 531 027 777/Slovensko +421 2 3333 1027 pro její nahlášení a pak postupovat podle online pokynů, které vás procesem reklamace provedou. JEDNODUCHÉ!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.