Bonus Samsung Galaxy A52 a A72

banner-01

Samsung Galaxy A52 Samsung Galaxy A72
samsung_a52-blue_01 samsung_a72-violet_01

 

Platnost akce: 18.03.2021 – 11.04.2021

Podmínky k získání bonusu:

  1. Od 18.3. do 11.4.2021 (včetně) objednejte Samsung Galaxy A52, A52 5G nebo A72
  2. Pro získání bonusu nový telefon registrujte nejpozději do 18.4.2021 (včetně) prostřednictvím mobilní aplikace Samsung Members. Registrace po tomto datu již nebude možné vytvořit a nevznikne tak nárok na získaní bonusu.
  3. Po kontrole vložených údajů a schválení kompletní registrace Vám bude emailem zaslaná informace o získání nároku na bonus
  4. E-voucher získáte vygenerováním kupónu (kódu) v aplikaci Samsung Members na přístroji, který byl registrován do kampaně. E-voucher je nutné vygenerovat do 4 dní od obdržení schvalovacího emailu, jinak nárok na bonus zaniká. E-voucher není možné získat prostřednictvím jiného přístroje než tím, který byl registrovaný v kampani.
  5. E-voucher (unikátní kód) na uplatnění bonusu můžete po vygenerovaní využít do 5.2021 v Samsung e-shopu na www.samsung.cz . Bonus bude bezplatně zaslaný na Vaši adresu uvedenou v objednávce

Upozornění:

Na jednu registraci zákazníka (jeden Samsung Account) je možné zaregistrovat maximálně dva různé modely nového přístroje.

Registraci přístroje je možné uskutečnit jedině v mobilní aplikaci Samsung Members a výlučné prostřednictvím přístroje na který chce zákazník uplatnit bonus.

Aplikace Samsung Members je předinstalovaná přímo v telefonu. Stáhnut se dá v obchodě Google Play. Pro správné fungování aplikace je nutné založit si Samsung Account.

Kompletní pravidla získání předobjednávkového bonusu najdete na webové stránce: www.samsung.cz

Podrobný postup k získání bonusu a Kompletní pravidla akce

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.