HP All-in-One Ink Smart Tank Wireless 515 (A4, 11/5 ppm, USB, Wi-Fi, Print, Scan, Copy)

 
  • 1 z 3
 

Inkoustová tiskárna multifunkční, A4 tiskárna, skener, kopírka, 11 stran za minutu černobíle, 5 stran za minutu barevně, až 4800x 1200dpi, AirPrint, USB 2.0, WiFi, Bluetooth

Dostupnost Sklad UO (1 ks)
Běžná cena 4 799 Kč
Ušetříte 800 Kč (–17 %)
3 999 Kč    
Kód produktu 2052002
Značka HP
Kategorie Tiskárny
Záruka 24 měsíců (IČ 12 měsíců)
 

HP Smart Tank Wireless 515 All-in-One

Kvalitní tiskárna, která disponuje nízkými náklady na kvalitní barevný tisk

HP Smart Tank Wireless 515 All-in-One v sobě snoubí hned tři klíčové produkty - tiskárnu, skener a kopírku. Skvěle se tak uplatní nejen u vás doma, ale i v menších kancelářích. K připojení do vaší sítě poslouží Wi-Fi přijímač a jistě oceníte i možnost tisku přímo z vašeho telefonu pomocí mobilní aplikace. Tiskárna tiskne kvalitní obrázky s nízkými náklady. Do samotné tiskárny pak doplňujete pouze inkoust ze speciálních lahviček. Jedná se o rychlý, jednoduchý a čistý způsob doplnění inkoustu.

Dejte sbohem inkoustovým kazetám

Multifunkční tiskárna HP Smart Tank Wireless 515 All-in-One nepoužívá k tisku kazety s inkoustem, ale využívá speciální systém "tankování", který spočívá v doplňování potřebného inkoustu do zásobníků. Tiskárna má rovněž automatický snímač inkoustu, takže se nestane, že by vám došel v půlce tisku. S tiskárnou zvládnete na naplnění vytisknout až 18 000 listů černo-bíle a 8 000 listů barevně.

Kvalitní tisk zaručen

Díky nejnovějším technologiím zvládne multifunkční tiskárna HP Smart Tank Wireless 515 All-in-One tisknout nejen fotografie, ale i jiné formáty, v prvotřídní kvalitě, kterou jistě oceníte. Tiskárna najde uplatnění nejen v běžných kancelářích, ale i v designově orientovaných pracovištích.

S pomocí aplikace je mobilní tisk ještě snazší

Vezměte do ruky svůj telefon a s aplikací HP Smart App. lze tisknout, kopírovat či skenovat i z něj. 

Rychlé a spolehlivé připojení

K připojení tiskárny do vaší sítě nebo k mobilnímu zařízení výtečně funguje dvoupásmové Wi-Fi rozhraní.

Mějte vše po kontrolou

Nenechte se zaskočit nedostatkem inkoustu. U multifunkční tiskárny HP Smart Tank Wireless 515 All-in-One budete vždy vědět na čem jste - to doslova!

Jednoduché doplňování inkoustu

Speciální systém nádržek na inkoust společnosti HP je radost používat. Jedná se o snadné a rychlé doplnění inkoustu bez nepořádku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.